Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Freestyle víkend na krušnohorském Neklidu

Sice mám tenhle reportík pojmenovanej jako freestyle víkend, ale naše účast úplně víkendová nebyla. V Praze jsme se s BMindem sešli už ve čtvrtek (v matičce stověžaté se na cosi školil) a na pátek jsme měli naplánovaný dovolený, abysme si ten neklidskej parčík pořádně proklepli. Nakonec jsme vyráželi v pěti lidech - BMind, Kotleta, Danushe, já a můj brácha. V pátek ráno jsme se vydali na cestu a těšili se na pojezd v prázdném parku, o kterém kolují velké zvěsti, ale protože nikdo z nás na neklidu ještě nejezdil, nemohli jsme předem potvrdit ani vyvrátit.

Bohužel celej náš pobyt v krušných horách byl poznamenán nepřízní počasí. Celý týden bylo výrazně na nulou a tak sníh doslova ubýval před očima. První problém byl, že park byl v pátek zavřenej a v podstatě celej den se připravoval na sobotní slopestzle a nedělní corner jump. V propozicích byly sice disciplíny postavený trochu jinak, ale počasí s tim docela zacvičilo. Po shlédnutí parku jsme se vydali na blízký Klínovec, který dobře známe z našeho staršího silvestrovskýho pobytu a tk jsme si zajezdili tam. Sice na mokrym sněhu, ale bylo to celkem v klidu.

Spánek jsme měli zarezervovanej v jednom hotýlku (pokoj pro 4), Kotleta spal jako vždy ve svym vymazlenym transportéru. Ráno jsme se po snídani vydali opět do parku. Překážky byly luxusně upravený a tak jedinej problém byla rychlost jízdy na velice měkkym sněhu. Já jsem na tohle nakonec doplatil nezvládnutim ani jedný kvalifikační jízdy (první mi BMind dokonce natočil na video -> zkoukněte ve video sekci) a do finále mi tudíž zůstali dveře zavřený. Finále vypadalo celkem pěkně a byly k vidění opravdu stylový triky i celý jízdy. Samozřejmě nejvíc řádila v parku banda lokálních jezdců z TJ Jáchymov. Hold maj ten svůj parčík pěkně v nohách... :-)

Po skončení závodu jsem se pomalu odebrali k autům a vydali se směrek ku Praze, protože počasovej výhled nebyl nikterak optimistickej a čekat na nedělní mokrej sníh, na kterým to pořádně nejede ani s namazanou fošnou (jak komu teda, to je fakt) se nám nechtělo. Během závodu jsme pořídili několik fotek, který jsou vcelku povedený. Jinak šlo o velice dobrou akci, který na nejlepším hodnocení ubírá pouze to nevyzpytatelný počasí, který si s náma hraje furt, takže se s tim musíme nějak srovnat. Rezpekt Neklid local riders...
pleshoun

Fotky

\"$file\" \n"; } } closedir($cesta); ?>

© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!