Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Přelep si svého socana ... :)

Nadpis téhle akce je trochu zavádějící i když z fotek by tak nemuselo vypadat. :) Jasně, šlo o prosté vylepení billboardu, ale téma, které bylo obsahem tohohle lepení sahá do daleké minulosti. Netroufnu si odhadnout jak je to dlouho, kdy tuhle akci začal BMind realizovat, ale když střelim 5 - 6 let nebudu daleko od reality. Na přesný podrobnosti už si ani pořádně nevzpomenu, ale každopádně výsledek, jedné z mnoha našich internetových debat, byl předlohou pro vytvoření standardního billboardu, který si BMind nechal vytisknout v práci. Výtvor podle BMind splňoval snad všechny náležitosti ideálního billboardu pro volební kampaň, jelikož se snažil oslovit všechny zájmové i nezájmové skupiny jako jsou pánbíčkáři, 'notáři' a sexuchtiví jedinci (teď si nejsem jistej, jestli každá osoba zapadne alespoň do jedné z těhle skupin ... :) ). Každopádně výsledek (prosté vytištění billboardu), který jsem tu shrnul v pár větách, měl mnohem delší a hlavně zajímavější průběh ... ;)

Po menším úvodu, jak k tomu vlastně došlo, musím ještě zmínit, že billboard, který mě byl velice krkolomnou cestou dopraven do Prahy jsem pár let nechal ležet ladem. Nakonec tahle prodleva, měla na vlastní realizaci velmi pozitivní vliv. Hábba, jehož se téma výtvoru přímo týkalo, totiž samozřejmě o původním návrhu věděl. Několikaletá odmlka mezi vytištěním a vylepením tedy způsobila Hábbovo absolutní zapomenutí ... :) Šok, který byl pak v Hábbově mozku vyvolán při spatření vylepeného díla byl o to intenzivnější ... to nakonec potvrdil i sám Hábouš, když okomentoval první spatření slovy ... "Ty vole, jsem se málem vyboural, když jsem to viděl" ... :D

Samotná akce "lepení" byla, ostatně jako většina našich společných zábav, domluvena v hospodě. Je to více než rok, kdy jsem navrhl Hanzelínovi, Pípanovi a Kouďákovi, že billboard mám stále u sebe a že by nebylo špatné s tím něco konečne udělat. S jedním odkladem termínu kvůli nepřízni počasí jsem se tedy jednoho slunečného dne sešli na Černokostelecký silnici, asi půl kiláku od Hábbovic příbytku, kde stál billboard k účelu přelepení přímo ideální. Všechno parádně připraveno (lepidla, štafle, košťata, kyblíky a samozřejmě foťáky), takže okolo jedoucí a jdoucí neměli šanci v našem počínání odhalit ani náznak neprofesionality a pokusit se tak zhatit naše počínání přívoláním jakési pochybné policejní hlídky, z čehož měl ostatně Kouďák jako jediný, opravdu velký strach ... :))

Akce samotná nám zabrala přibližně hodinu a na výsledek jsme patřičně hrdí... :) Náš parádní výkon poznamenal snad jen fakt, že asi po 3 dnech byl billboard zase přelepen. Svůj účel, překvapení jedoucího Hábouše, ale splnil na výbornou, takže co víc si přát. Celý průběh akce 'lepidlo' je zdokumentován v přiložené fotogalerii ... ;)

pleshoun

Fotky

\"$file\" \n"; } } closedir($cesta); ?>

© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!