Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Silvestr 2003

Jo jo, vim že tenhle nadpis je už krapet ohranej, ale vymyslete si lepší na popis silvestrovské akce. :-) Mno a protože sem dlouho nic nesesmolil, pokusím se v pár odstavcích vyjádřit, nebo shrnout svoje vzpomínky, kterých je fakt poskrovnu… Zejména z předsilvestrovského večera. :-)

Bývalo u nás zvykem, že jsme se tak nějak všichni dohodli a týden před Silvestrem jsme společně vyrazili na hory, kde jsme jezdili, popíjeli, hráli hokej a nebo se prali… No a protože nás tyhle aktivity na horách, kde je sněhu obvykle velice málo, přestávají bavit (pravým důvodem je zachování si zbytků zdraví, neb chlast a silvestrovské rvačky jsou fakticky náročný) dohodli jsme se letos, že Silvestra oslavíme u Kouďáka na chalupě a to v počtu maximálně dvou dnů … z výše uvedených důvodů. :-)) Slovo dalo slovo a začala se utvářet bandička, kterážto chtěla/mohla vyrazit oslavovat ve velkém stylu příchodu roku 04. Pravda, bylo pár odpadlíků, zejména pak slabších povah, kteří podlehli svým manželkám, přítelkyním nebo nedej Bože dětem. :-) Mezi ně pak řadím Vasila, který podlehl nátlaku Horolezkyně, dále pak BMinda, který se vymlouval na manželku a prej malé dítě… Dalším odpadlíkem se stal Milhaus (což mě fakt překvapilo) protože dal slib Vasilovi a tak jej řadím k typům podléhajícím vlivům manželek. :-)) Tito, výše zmiňovaní se tedy bujarých jednodenních oslav neúčastnili a budiž jim to velkoryse prominuto. :-)

Takže, finální sestava se skládala z: Koudelky, Pípana, Pleshouna, Danushe, VŠDr. Hanzelína, Vojtíška, Jardy, Hábouše a Lindy. Část jmenovaných se na oslavu těšila natolik, že nevydržela a pod záminkou připravení chalupy na oslavy, vyrazila o den dříve. Tato skupinka pak byla ve složení: Koudelka, Pípan, Jarda a Já.

No ano, mohlo mi dojít, ze to je pouhá Koudelkova záminka jak mě vylákat, ale bohužel jsem ji neprokoukl a tak jsem byl odsouzen k tréninku na den který nás čekal. Takže po příjezdu, asi ve dvě hodiny odpoledne, jsme zatopili, já pomohl Koudelkovi zasklít vokno, které jsem v létě vysklil a od čtyř jsme seděli v kuchyni a fixovali vteřinovou ručičku na hodinách … ubíhala hooodne pomalu ... už už to vypadalo, že se otevření hospody v 17:30 nedočkáme. Vyrazili jsme proto s 15 minutovým předstihem a s radostí v srdci a žízní na jazyku zjistili, že je otevřeno. Bohužel nám bylo sděleno, že dnešek je od 19:00 obsazenej hajnejma, nebo těma lidma jak choděj v zelenym s pérem na klobouku a důležitě machrujou flintou přes rameno. :-)) A protože žízeň jsme fakt dostali (zasklívali ste někdy vokno?) tak jsme během poměrně krátké chvíle zvládli několik skvělejch kousků. Následně jsme se odebrali do Strakonic, kde jsme v jedné putice potkali poměrně fajn něžnou holčinu jménem Eva. Seděla tam chudinka sama u stolu a tak jí společnost čtyřech rozjařenejch typů udělala jedině radost. :-) Na základě následného rozhovoru jsme zjistili, že ona něžňounká dívenka zde čeká na kamaráda (praktická informace: Ve Strakonicích roštěnky nemaj přítele, tak jak jsme tomu zvyklí v Praze, mají kamarády. Takže, až Vám nějáké "Sluníčko" s klidem ve tváři oznámí, že má kamaráda, chápejte to tak, že s tím kamarádem taky spí, tedy má přítele.) a v tu ránu nás do jednoho napadla stejná myšlenka. Všichni jsme se těšili na moment, kdy zmiňovanej kamarád otevře dveře a Evu spatří v obležení čtyř nalámejch typů a řvoucího Koudelky. :-)) Nakonec musim konstatovat, že nás kamarád pěkně zklamal, protože to byl asi fakt jenom kamarád :-( a tak tuto skutečnost přijal s ledovým klidem. :-) Byl docela v pohodě a i si s námi dal nějákýho toho panáčka. No a když už je řeč o panácích, tak bych měl zmínit, že toho večera se jich pár vypilo, což má za následek to, že si převážnou část večera nepamatuju. Vim, že tam měli půllitry se speciální úpravou, a že když se ten Kozel vypil, tak že byly ještě čistší nežli před tím. :-)

Když nás při zavíračce vykopli, přesunuli jsme se na doporučení Lucky a Dity do nonstopáče, kde jsme v zábavě pokračovali… Ten večer jsem ztratil bundu, čepici a platební kartu. Taky jsem si zablokoval telefon, protože namačkat PIN bylo nad moje momentální a mentální schopnosti … pohádal se s lidma který mam rád … no proste finále jak má být. :-)

Druhý den jsme zjišťovali ztráty a újmy na majetku (vis výše) a těšili se na příjezd zbytku bandice. Také se nám podařilo zlákat Evu a její kamarádku Lucku k účasti na naší oslavě. Takže jsme v 17:00 zmiňované slečny vyzvedli ve Strakonicích a převezli na místo konání oslav. Ve stejný čas pak dorazil i zbytek bandice a zábava mohla začít. Do kazeťáku bylo vloženo první punkové CDso a vzhledem k plnosti místního restauračního zařízení, jsme došli i pro prvních 16 piv do džbánku (k Beránkům). :-) Hodiny ubíhaly, zábava se pomalu rozjížděla, lidi se bavili. První výraznější zlom nastal v momentě, kdy jsme vložili CDso s českejma pankáčema - začalo se pogovat, což nás bavilo docela dlouho a protože když se tancuje, tak je žízeň, tak se chodilo čím dál tím častěji i pro pivo. Přímo úměrně s množstvím rozpuštěného alkoholu v krvi, se nám muzika líbila víc a víc a tak jsme museli i víc pít a pít :-))) teď tak na to koukám, vona je to taková past, ten chlast co? Prostě začarovanej kruh. :-))) S ubíhajícími minutami a hodinami napadlo Vojtíška, že už když máme takovou pankáčskou zábavičku, že by sme si mohli udělat i číra… Od nápadu nebylo daleko k činům a tak hlavní frizůrista Vojtíšek začal polejvat hlavy pivem a stavět číra - tedy těm kteří mají vlasy. Zkusil i Hanzelku. Ale brzy pochopil, že s těmi 2mm nic moc nevymyslí. :-))) A tak jsme vlastně číro měli jenom Já, Vojtíšek a Danushe. :-) Musim uznat že mi docela slušelo a vážně jsem přemýšlel o tom, že takto pojedu i do Třince na služebku. :-)))) Taky nutno zmínit, že nápad oslovovat se svými vlastními jmény, alespoň na Silvestra, nebyl tak od věci a že autor nápadu, VŠDr.Hanzelka , zaválel… Možná to nevypadá, ale když si člověk uvědomí, že Vojtíšek alias Kotleta alias Klaun alias Rakamakafoun, se v civilu jmenuje Jindříšek a podíváte se na něho jak zuřivě a s jakým zápalem tahle postavička poguje, musíte se prostě začít smát. :-)) Stejně tak Pípanovo jméno bylo zdrojem zábavy, protože David odmítal na toto rodné oslovení reagovat. :-))) Stejně jako se to stávalo i nám ostatním. :-) Honzík, tedy Hanzelka, je zvyklý, neboť jeho maminka, když mu připravuje svačinu do tašky na něho s oblibou takto volává. :-)))

10,9….2,1, aaaaaaa tak takhle zvláštně jsme přivítali Nový rok i my. Dokonce se mám podařilo vzbudit spícího a šavlujícího Pleshouna, kterýžto se maskoval v pípanově mikině a tudíž jsem mu málem nepopřál, protože jsem ho nebyl schopen identifikovat. Zbytek noci se odehrával ve stejném tempu a já odpadl někdy okolo 2 hodiny ranní.

Následující den se převážně uklízelo, chodilo na procházky a odjíždělo. Silní jedinci Pípan s Koudelkou vytrvali až do neděle a předvedli taky zajímavou šou. :-) Ale to už je na jiný vyprávění. :-)) Takže závěrem bych poděkoval Koudelkovi za ochotu s jakou se zhostil organizace milejovického Silvestra, poděkoval bych i Evě s Luckou za to, že ve svém věku měly odvahu a trpělivost s bandou řvoucích tupounů a vyjádřil skromný názor že tyto dva dni (i přes značnou újmu na majetku - mém) stáli za to…

PS: Fotky nejsou, nebyl kdo by fotil a když jsem viděl v jakém stavu jsem byl 30. jsem rád, že jsem foťák nebral. :-)

Máme tu první upřesnění toho co se 30.12. událo.

Moh bys napsat jak ve sve strizlivosti jsi obednaval kamion, aby vas odvezl ze Strakonic do Milejovic :-) na to jsi navazal na domlouvani velkeho businessu... a v momentě, kdy ostatni chteli, aby ses zase chvili venoval nam, taks na nas vyjel jak nejvetsi hysterka. Jak by taky ne, kdyz jsi byl zase jednou dulezitej a moudrej a my nevzdelanci ozrali Te rusili v dulezite veci :-)))) a dalo by se pokracovat dale a dale... jenom vytazek Tvych slov:
Jirik: "Myslis, ze jsem uplne blbej, abych si nepamatoval svuj PIN... vzdyt uz ho pouzivam x let a nikdy se mi to nestalo"
Ja: "tak uz to nezkousej, at si ho nezablokujes"
Jirik: "jezis, ti rikam, ze nejsem blbej, abych si nepamatoval svuj PIN. Pucte mi nekdo telefon, zavolam Linde. Do prdele, snad si muzu aspon zavolat svoji manzelce"
atd. atd.

habba


© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!