Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Pípanovi narozky v Řeporyjích

Lehká gloska z proběhnuvší oslavy Pípanovejch narozek

Prostě mi to nedá, abych alespoň v pár větách, odstavcích, stránkách neshrnul oslavu Pípanovejch narozenin.

Celá akce byla Pípanem anoncována v dostatečném předstihu, takže spousta lidí si čas udělala a skutečně, po hodně dlouhé době, jsme se sešli v téměř kompletní sestavě. Dokonce i Strahovačka se přišla podívat a potěšit nás svojí přítomností :-) Začátek akce byl naplánovanej na sobotní odpoledne, takže společně s Pleshounem a Dadynou jsme malym pažoutem a s malym zpožděnim dodrandili na místo konání. Po zazvonění na zvonek, jsme v lehké průtrži mračen asi 5 minut čekali na to, než nám někdo přijde otevřít. Nestalo se, takže Danína (netušim kde se to naučila, prostě holka z vesnice) se jala přelézati plot, což se jí po cca dalších 5 minutách úspěšně podařilo a vpustila nás do areálu - v zápětí pršet přestalo :-)

Večer se odvíjel v duchu klasické popíjecí, vařící a následně konzumní akce, byl jsem docela rád, že bramboráčků se ujal šéf kuchař Vasil na místo Pleshouna, takže nebezpečí "zkolabování" se snížilo na minimum ... i když někteří (Milhaus), taky občas nevypadali nejlíp :-)))

Vzhledem k tomu, že Pípan je stvoření hravé, měl v v garáži nainstalován fotbálek, na zahradě dětskej "lední" hokej + autíčko na dálkové ovládání a ve spací místnosti úplně nejlepší autodráhu jakou sem kdy v životě vůbec viděl! Takže o zábavu bylo vskutku postaráno. Jednotlivé skupinky se pak bez větších konfliktů postupně přesouvaly od atrakce k atrakci a k sudu s 12 voltážnim pifkem. Nemůžu se nezmínit a tímto Koudelkovi připomenout, naše vzájemné hokejové duely z nich jsem vyšel jako vítěz, a tudíž mi visíš 20 pif Koudelko... :-)))

Jak jsem již psal, oslavička probíhala v poklidném kalícím duchu a po umoření soudku se odcházelo do hajan.

Následující den jen Milhaus propálil Horolezčiny fungl nový džínsy - což nás fšechny docela pobavilo, tedy, krom Horolezkyně. :-)) Milhaus vypadal, že se taky dobře baví. :-))) Při odjezdu jsme, bohužel, konstatovali píchlé zadní kolo u pažouta, takže následovala výměna jíž se ujal odborník na slovo vzatý Vedry. Takže nejdřív pažout z heveru jenom klouzal, na druhý pokus spadl s výsledkem: odřenej a promáčklej práh. :-) na třetí pokus se dílko zdařilo a my na rezervě dofrčeli na Jahodnici. Tady by se dalo skončit, kdyby ...

... kdyby sme se na sebe vzájemně nespolehli a vzali si klíče od baráku. Po mém prostém konstatování, že to sme teda pěkně v prdeli, protože nevim kde seberu náhradní klíč, mě osvítil duch svatý a s jásotem jsem odjel k rodičům pro zálohu. Tady by se taky dalo říct, že "vyřešeno" ... ovšem, chyba lávky. Danínka nechala svoje klíče v zámku, takže logicky záložní klíč nám byl vskutku na dvě věci. Jakožto domorodec znalý poměrů jsem (nebrat jako návod na vyloupení baráku!!!) vlezl do sklepních prostor, obešel všechny smrtící zabezpečovací zařízení, prolezl klecí s dravými šelmami, proplazil se odpadní stokou a pokusil se s nadějí v srdci otevřít dveře od sklepa ... a protože je Danínka holčina pečlivá, zamkla i tyto dveře. Abych nezůstal uvězněn ve sklepení, jsem krkolomnou a skutečně o život jdoucí cestu absolvoval znovu. Jako další varianta se jevila značně nebezpečná cesta přes, skutečně hodně strmý, štít střechy ... to taky nešlo. :-) K sousedce jsme zaskočili vyškemrat křížovej šroubovák, za účelem odstranění okna do garáže ... byl k hovnu. Sedli sme do pažouta s odřenym prahem a píchlym kolem a vesele odfrčeli do OBI (když nevíte co by) kde jsme skutečně našli ten správnej šroubovák, zaplatili, a po cca. 10 minutové jemné práčičce Pleshoun vnikl do objektu odkud nám otevřel, měli jsme veliké štěstí že Danínka zapomněla zamknout protipožární dveře... :-)))

Sobotní akce byla naprosto úžasná a kalba spojená s hraním a soutěžemi patří k těm povedenějším vůbec. Má cenu se zmiňovat o neděli?

O víkendu 12. - 14.9. se bude oslavovat Daniny a moje, z matčina lůna, na tento svět vstoupení :-) tak BBc neváhejte!! a pojeďte se spolu s námi pěkně vožrat!!

habba

Fotky


© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!