Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Minireportík z Kolilovy chaloupky, aneb Zase nás dostala...

V pátek jsme s Pleshounem vyrazili pozdravit a hlavně povzbudit střechu stavějícího Koudelku. A protože se zároveň ve Strakonicích konal Gabrinus fest, (nebo jak se to jmenuje) kterej začínal už od 18 hoďky, jsme práci zapíchli vyjímečně o něco dříve a ve tři už byli daleko v zácpě na Strakonický. Po příjezdu jsme se vesele přivítali s Koudelkou a vyrazili na zmiňovanej koncert.

Nutno podotknout, že oblíbený E!E hráli jako první, takže jsme je snad poprvé slyšeli na živo a střízlivý. Během jejich 45 minutového vystoupení jsme stačili zkonzumovat 4 pifka čímž jsme se dostali do akurátní nálady a začali si fšímat okolí, neboť ostatní interpreti stáli za hovno. Během vystoupení Doktora PP jsme se stačili díky Kouďákovi seznámit s místními domorodci-kyněmi konkrétně Ditou a Janou, čímž bych je chtěl z tohoto místa pozdravit a vyjádřit naději v další společně vydařené akce.

Další průběh koncertu mi nějak splývá, až na vystoupení Tří sester, který dělali vofuky, že jako nepřijeli. Nakonec vystoupili, zahráli, a to celkem vydařeně. A velice vydařeně ještě zahrál Sahula.

V kolik to končilo nevim, domu nás odvezli Dita s Luckou, Jana se vypařila kdo ví kam. Lucku taky samozřejmě zdravim.

V sobotu jsem měl naplánovanej odjezd a nechtěl jsem se ho vzdát, nicméně akce na kterou jsme byli pozvaní Ditou, Janou, Luckou a bráchou nevim které z nich změnila mé rozhodnutí a po pravdě řečeno stálo to za to. Slavnostní průvod, alegorické vozy, spartakiáda, soutěže apod. začínaly ve 13:00, (pivo taky točili dobrý, jenom ti pankáči tam chyběli). Parádní akce - s Kouďakem a Pleshounem, jsme konstatovali, že se příští rok zúčastníme jako družstvo MILEJOVIC, a musíme 100% vyhrát. Neboť 10.leté děti, které převážně soutěžily, jsme zejména v soutěži zvaná ČÍNA převálcovali s děsným náskokem. Naší snahu zapojit se do organizování soutěže a improvizovat hru DRÁTENÍK zmařila Dita, jenž nás nemilosrdně vyhnala - je to prostě vostrá holka no ;-)))

Celou zábavu lehoulince, ale fakt jenom drobounce narušila jedna z již tradičních mařičů fšech babickejch vyýjezdů, totiž Danushe a to svým 70Km pojezdem na kole, což doteď nechápu. Takže se k nám záhy přidala, do jaké míry pila těžko odhadnout, každopádně Kouďák nasadil sprint a trhnul se od pelotonu takovym způsobem, že Pleshoun a já jsme jenom přihlíželi. Teda my se aktivně účastnili stíhací jízdy, nicméně náskok byl obrovský… Nutno zmínit, že i na "vesnickou" umcaca kapelu se dá celkem dobře pogovat:-))

V jednu Danushe zavelela "ODJEEEZD!" a tak nám nezbylo nic jinýho, než se zvednout, opustit velice příjemnou společnost a nastoupit do auta, kterým nás Danushe uklidila do postýlek. V 01:40 nebo tak něják ještě volal Aurel jestli nechci přijet na Brutus do Lesný, i mě došlo že to asi už nemá cenu. Takže mi příště zavolej dřív ty pakouši :-))

Neděle byla celkem poklidná a já vyrazil velice brzo směrem k domovu, kde mě čekala práce a povinnosti a realita všedních dnů. Některým z nás zůstala bolavá hlava nejen z piva ještě hodně dlouho...

Celkově se víkendík vydařil docela vypečeně a ani příjezd "kazičky" nestačil nahlodat sqvělou atmosféru Kolilovy chalupy - už se těšim na další výjezd!

PS: Hanzelíne chyběl jsi nám - a moc!

haba


© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!