Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Pracovní víkend na Milhausovic hausbótě

Hlavním smyslem tohohle pracovního víkendu, byla příprava okolí hausbótu na bujarou oslavu Mejlovejch narozenin. To, že se nám nakonec žádnou oslavu zorganizovat nepodařilo je věc druhá. Faktem akorát je, že těch pracovních víkendů tam bylo potřeba víc, ale k dalším aktivitám jsme se už nedokázali rozhoupat. Přece jenom přes léto je těch akcí spousta, takže nacpat do toho ještě víkendy s pracovní náplní je docela problém... :-))

Nijak víc se asi o týhle akcičce rozepisovat nebudu, protože všechno důležitý je vidět na fotkách. Předevšim je to pohoda v jaký jsme si tam ten víkend žili. Pohodový počásko, nutný koupání, pohodový popíjení a hlavní a nejdůležitější pracovní plány, který se podařilo splnit s přehledem. Šlo v podstatě akorát o rozebrání mola a rozšíření plochy pro zewlung na břehu, ale celkem v poklidu se nám podařilo všechno zmáknout za sobotu. Nevim, jestli měl Mejla ještě nějaký plány konkrétně na tenhle víkend, ale do ničeho dalšího jsme se vlastně nepouštěli. Mezi ty pracovní aktivity se nám celkem úspěšně dařilo zařazovat všechny možný skopičiny (ty ale byly potřebný :-) ) jako je potápění (pod vodou bylo potřeba uvolnit šroub, který držel molo a hausbót dohromady), balení špeků (toho se samozřejmě zhostil s noblesou sobě vlastní Vasil), uklízení mola (fotka pracujícího Pípana je prostě libová) a spousta dalších... :-)

Dál bych to už asi nechal bejt a zakončil bych tenhle minireportík ohranym sloganem že "Kdo s náma nebyl (i když předmětem měla být hlavně práce) udělal velkou chybu", jelikož i když sobota byla fakt pracovní, tak je paráda, že i tak si člověk výborně odpočine... Je to asi tim, že vypadnout z tý šedivý Prahy je vlastně vždycky paráda...

pleshoun

Fotky

\"$file\" \n"; } } closedir($cesta); ?>

© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!