Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Oslava mých 25tých narozenin na Onom Světě

Poprvé po 25ti letech jsem se rozhod zorganizovat menší oslavičku svejch narozenin. Po menších, no možná spíš větších, peripetiích se sháněním chajdy se nakonec zadařilo vhodný místo sehnat a za tohle musím především poděkovat Vasilovi. Rozhodil svoje rozsáhlý sítě a to by nebylo aby v nich nějaká lokalita neuvízla. Chajda se jmenovala Onen svět, což bylo celkem příhodný jméno, protože se nacházela opravdu na "samotě u lesa". V tomhle únorovym čase byla celkem vylidněná, takže kromě několika lidí, který si nás ale vůbec nevšímali, jsme tam byli v podstatě sami...

Nebudu to dlouho okecávat, protože přece jenom se k sepsání reportu dostávám s delším časovým odstupem a ani ta paměť nejni z nejlepších. No možná jsem spíš línej si na všechno vzpomínat. Kalbice probíhala jak v pátek tak i v sobotu. Řek bych, že v sobotu byla větší (to je jen subjektivní názor, ale vzhledem k tomu jak mi bylo v neděli tak musela bejt větší). Mimo to, jsme ještě v sobotu k ránu koukali na první zápas naší hokejový reprezentace na olympiádě v Salt Lake City proti Německu. Všichni kromě mě a Milhause měli slušnou výdrž a zápas zkoukli. Já jsem vytuh po první třetině a Milhaus dokonce ještě před začátkem hokeje, takže jsme si to fakt užívali ve velkym štýlu... ;-))

V sobotu jsme začli kalit hned od rána. Panáky lítaly jako by se nechumelilo a jelikož nám přálo počásko, vydali jsme se i na sobotní výletní procházku. Tam došlo i k menší bojovce při hledání Milhausovejch hodinek (který ztratil když dělal stojky ;-) ), ale jelikož se nikdo k hledání moc neměl, našel si je nakonec sám. Po návratu jsem se opět uchýlily k popíjení. To jsme si v sobotu prokládali sledováním videa z itálie, který se bohužel příliš nevydařilo. Snad to příště bude lepší, ale je poznat, že z nás žádný velký kameramani nebudou. K večeru jsme si k pití dávali výtečný pamlsky, který nám majitel chalupy sám vyudil, takže i jídelně sme si docela pošmákli.

Neděle, jak už jsem naznačil, u mě probíhala především poblíž záchodu, protože mi ty jabkový hnusy opravdu nějak nesedli. Nakonec jsem to ale tak po čtyřech (možná po šesti ;-)) ) hodinách rozdejchal a pomalu jsme se začli rozjíždět po domovech. Kalba teda skončila bez ztrát na životech, ale to se dalo čekat, protože probíhala ve velice klidnym duchu. Akorát škoda, že mám ty narozky v zimě, větší paráda by to určitě byla za pořádnýho léta, pěkně někde venku. Uvidíme příští rok, třeba ten skleníkovej efekt to počasí úplně zblbne a příští rok budeme slavit venku a v plavkách... ;-))

pleshoun

Fotky

\"$file\" \n"; } } closedir($cesta); ?>

© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!