Z5 na začátek
bbcrew@bbcrew.czDirect do gestbooku

Lanové centrum Proud - Olomouc

Někdy v polovině července, po našom 2001.07.?? sme se sešli v docela solidní sestavě (oldskoolový jádro), primárně k oslavě mých narozenin. A aby akce nebyla jen o jídle a všemi ostatními oblíbeném alkoholování, bylo potřeba vymyslet nějakou akcičku. Vzhledem k tomu že kola sou dost podstatně na dlouho, vyhrál docela bez reptání nápad Miskiny že by nebylo marné seznámi pražskou sqadronu s naší Olomouckou atrakcí, lanovým centrem.

Takže začalo to příjezdem Háby + Lindy, Glicka + Danushe a Straina + Peaches, mno ta poslední skupina se mi moc nepovedla ale což. Po trochu rozpačitým rozjezdu a naražení sudu nastal docela záhy spánek. Posilnění na sobotní výkony.

Sobotu snad vyjádří nejlíp fotky :-)) + posléze nastalo slavení který probíhalo tu klidně, tu feferonkově, tu diskutabilně ... mno co to budeme protahovat. Skončilo to nejlíp pro Straina ten se byl schopnej sbalit sám a odejít spát do trávy na zahradu. Prej mu tam bylo s ščoklem v noci moc dobře??? Holky byly celkem v klidu a zalehly záhy aspoň co si pamatuju. No a teď ty špeky. Tomáš tak kolem 2:00 v neděli vytuhnul, po opětovném odeslání do postele se rozhodl že přespí s mou babičkou, satan, to sme mu jakž takž rozmluvili. Poté si to namířil do garáže. Tam to asi taky nebylo to pravý ořechový, tak se výdal směrem k posteli. Tam si ještě neodpustil vystrčit na Danushi holej zadek a usnul spánkem opilých spravedlivých. No a hábův výkon snad ani komentovat nebudu. Jen ... docela dooost slušnej monolog ... :-)))

Mno a neděle byla ve znamení střízlivění, nějaký koupání na Nákle a srdceryvné loučení. Doufám že to tu Glick doplní o fotky od Danushe který se moc povedly.

bmind

Fotky

\"$file\" \n"; } } closedir($cesta); ?>

© bbcrew 2003, design & script by bmind

      Valid HTML 4.01! Valid CSS!